Przeciążenia

Wpis

czwartek, 20 czerwca 2013

Zakończenie projektu

W poprzednich artykułach omówiliśmy fizyczne pojęcie przeciążenia, przedstawiliśmy dokumentację trzech doświadczeń oraz zadbaliśmy o poszerzanie wiedzy nie tylko naszej, lecz również Was wszystkich, drodzy Czytelnicy. Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Projektów. Już 21 czerwca 2013 roku nasza grupa będzie prezentować wyniki swojej pracy.

Mamy nadzieję, że ten blog okazał się interesującym źródłem informacji i zachęci wielu do dalszego zgłębiania uroków fizyki, która wcale nie musi być taka trudna, za jaką powszechnie się ją uważa. Wiemy, że omawiane przez nas zagadnienia mogą wydawać się skomplikowane, jednak ufamy, iż ta strona pozwoliła chociaż niektórym na lepsze zrozumienie tematu.

Ten post będzie najprawdopodobniej ostatnim wpisem na naszym oficjalnym blogu, jednak nie zmniejszy to jego użyteczności. Fizyka nigdy nie staje się nieaktualna, więc i nasze artykuły i doświadczenia będą wciąż mogły służyć wielu osobom do lepszego zrozumienia przeciążeń.

Tych z Was, drodzy Czytelnicy, którzy uczęszczają do naszej szkoły, zapraszamy do uważnego udziału w Festiwalu. Wszystkim Internautom, którzy zechcieli odwiedzić oficjalnego bloga naszej grupy, serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z witryną i życzymy Wam, by nie było ono waszym ostatnim spotkaniem z fizyką.

Pozdrawiamy,

Grupa Fizyczna Projektu Gimnazjalnego 2013 Polsko-Angielskiego Prywatnego Gimnazjum

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
projektnafizyke2013
Czas publikacji:
czwartek, 20 czerwca 2013 21:23

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • soc.al napisał(a) komentarz datowany na 2015/07/24 09:32:44:

    Dzięki wielkie za dostarczony materiał informacyjny. Bardzo przydatne informacje można znaleźć na tym bloxu. Udźwig szczególnie interesujący:)

Dodaj komentarz